











Makita UC002GM102 40V XGT 25 cm cordless chainsaw
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCREGO8
- Βάρος(kg): 6.58kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 30.20cm x 50.40cm x 25.00cm
- EAN: 0088381751896
798,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 643,72€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable spin speed | Yes |
| Auto shut-off | Yes |
| Automatic oiling | Yes |
| Battery capacity | 4 Ah |
| Battery charger included | Yes |
| Battery included | Yes |
| Battery level indicator | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 40 V |
| Carrying case | No |
| Chain | Yes |
| Chain bar included | Yes |
| Chain bar length | 25 cm |
| Chain gauge | 1.1 mm |
| Chain pitch | 0.325" |
| Chain speed | 24.08 m/s |
| Comfortable handle | Yes |
| Cover | Yes |
| Dust-resistant | Yes |
| Electric brake | Y |
| Guarantee | G024M |
| Height | 227 mm |
| Length | 266 mm |
| Maximum power | 1400 W |
| Moisture-resistant | Yes |
| Noise factor | 3 dB(A) |
| Oil level indicator | Yes |
| Oil tank capacity | 0.2 L |
| Overheat protection | Yes |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Green |
| Removable battery | Yes |
| Toothed spur | Yes |
| Vibration emission | 1.5 m/s |
| Water resistance | Yes |
| Weight | 4.7 kg |
| Width | 194 mm |
| Wrench included | Combination spanner 13 - 16 |
