











DeWALT DCS369NT-XJ reciprocating saw 2800 spm Black, Yellow
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCRBI44
- Βάρος(kg): 3.21kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.30cm x 43.80cm x 35.00cm
- EAN: 5035048723180
208,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 168,03€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Built-in light | Yes |
| Cutting capacity (pipe) | 4 cm |
| Cutting depth in steel | 4 cm |
| Cutting depth in wood | 9 cm |
| Guarantee | F012M |
| Idle stroke rate (max) | 2800 spm |
| Motor type | Brushless |
| Power source | Battery |
| Product colour | Yellow Black |
| Sound power level | 95 dB |
| Sound pressure level | 84 dB |
| Vibration level (board) | 8.1 m/s |
| Vibration level (wooden beam) | 5.5 m/s |
| Weight | 1.43 kg |
