



DeWALT DCS367NT-XJ reciprocating saw Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCREFNX
- Βάρος(kg): 4.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 33.30cm x 44.20cm x 16.40cm
- EAN: 5035048656136
314,03€
Χωρίς ΦΠΑ: 253,25€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 18 V |
| Battery capacity | 5 Ah |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Guarantee | F012M |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black |
| Soft grip | Yes |
| Stroke length | 2.86 cm |
| Width | 2900 mm |
