

















DeWALT DCS312D2-QW reciprocating saw 2800 spm Black, Yellow
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCREH46
- Βάρος(kg): 3.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 33.00cm x 14.00cm x 43.00cm
- EAN: 5035048732694
301,18€
Χωρίς ΦΠΑ: 242,89€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Battery capacity | 2 Ah |
| Battery charger included | Yes |
| Battery included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 12 V |
| Built-in light | Yes |
| Cutting depth in steel | 4 cm |
| Cutting depth in wood | 9 cm |
| Guarantee | G024M |
| Idle stroke rate (max) | 2800 spm |
| Lock-on function | Yes |
| Motor type | Brushless |
| Number of batteries included | 2 pc(s) |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Yellow |
| Sound level uncertainty | 3 dB |
| Sound power level | 95 dB |
| Sound pressure level | 84 dB |
| Vibration level (board) | 5.7 m/s |
| Weight | 1.38 kg |
