













CHAINSAW 40V XGT 35CM CARV UC011GT101 MAKITA
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRFPYU
- Βάρος(kg): 9.53kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 53.90cm x 26.80cm x 30.00cm
- EAN: 0088381762816
910,25€
Χωρίς ΦΠΑ: 734,07€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Automatic oiling | Yes |
| Battery capacity | 5 Ah |
| Battery charger included | Yes |
| Battery included | Yes |
| Battery level indicator | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 40 V |
| Carrying case | No |
| Chain bar included | Yes |
| Chain bar length | 35 cm |
| Chain cover included | Yes |
| Chain gauge | 1.1 mm |
| Chain pitch | 0.325" |
| Chain speed | 25,5 m/s |
| Guarantee | G024M |
| Height | 275 mm |
| Length | 445 mm |
| Noise factor | 3 dB(A) |
| Oil tank capacity | 0.26 L |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Green |
| Removable battery | Yes |
| Sound power level guaranteed | 102 dB |
| Vibration emission | 1.5 m/s |
| Weight | 7.4 kg |
| Width | 230 mm |
| Wrench included | Yes |
