



Makita DTW1001Z power screwdriver/impact driver 1800 RPM Black, Blue, Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRAIOM
- Βάρος(kg): 3.59kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.00cm x 27.50cm x 26.00cm
- EAN: 0088381803212
378,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 305,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Chuck diameter | 3/4" |
| Depth | 229 mm |
| Guarantee | G024M |
| Handle shape | Pistol handle |
| Hanger type | Hanger hook |
| Height | 289 mm |
| Idle speed (1st gear) | 900 RPM |
| Idle speed (2nd gear) | 1000 RPM |
| Idle speed (3rd gear) | 1800 RPM |
| Idle speed (max) | 1800 RPM |
| Idle speed (min) | 900 RPM |
| Impact rate (max) | 2200 IPM |
| Impact rate (min) | 2000 IPM |
| Motor type | Brushless |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Blue Grey |
| Product type | Impact driver |
| Reverse | Yes |
| Soft grip | Yes |
| Sound level uncertainty | 3 dB |
| Sound power level | 98 dB |
| Sound pressure level | 109 dB |
| Torque (max) | 1700 N m |
| Torque (min) | 300 N m |
| Weight | 3.4 kg |
| Width | 91 mm |
