







Makita DTD172RTJ power wrench 1/4" 3800 RPM 180 N m Black, Blue 18 V
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRDNMN
- Βάρος(kg): 5.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.00cm x 16.00cm x 40.00cm
- EAN: 0088381751711
482,04€
Χωρίς ΦΠΑ: 388,74€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Battery voltage | 18 V |
| Built-in light | Yes |
| Depth | 114 mm |
| Drive size | 1/4" |
| Guarantee | G024M |
| Hangable | Yes |
| Hazard pictogram(s) | GHS06: Toxic GHS07: Harmful GHS02: Flammable |
| Height | 236 mm |
| Idle speed (1st gear) | 3600 RPM |
| Idle speed (2nd gear) | 3200 RPM |
| Idle speed (3rd gear) | 2100 RPM |
| Idle speed (max) | 3800 RPM |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Blue |
| Product type | Impact wrench |
| Removable battery | Yes |
| Soft grip | Yes |
| Torque (max) | 180 N m |
| Weight | 1.5 kg |
| Width | 81 mm |
