



Makita DTD153RFJ power screwdriver/impact driver 3400 RPM Green
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRFPT9
- Βάρος(kg): 4.98kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.50cm x 39.50cm x 16.00cm
- EAN: 0088381823920
382,01€
Χωρίς ΦΠΑ: 308,07€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Built-in light | Yes |
| Chuck diameter | 1/4" |
| Drilling | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handle shape | Pistol handle |
| Idle speed (max) | 3400 RPM |
| Impact rate (max) | 3600 IPM |
| Motor type | Brushless |
| Power source | Battery |
| Product colour | Green |
| Product type | Impact driver |
| Sound power level | 107 dB |
| Sound pressure level | 96 dB |
| Torque (max) | 170 N m |
| Vibration level (impact screwdriving) | 13 m/s |
| Vibration level uncertainty (impact screwdriving) | 1.5 m/s |
| Weight | 900 g |
