
IMPACT WRENCH DEWALT DCF921D2T-QW
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCRIMDH
- Βάρος(kg): 6.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 35.00cm x 45.00cm x 17.00cm
- EAN: 5035048743614
480,11€
Χωρίς ΦΠΑ: 387,18€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 2 Ah |
| Battery pack | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Breaking moment | 610 Nm |
| Carrying case | Yes |
| Charger | Yes |
| Chuck diameter | 1/2" |
| Depth | 125 mm |
| Guarantee | F012M |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard GHS02: Flammable |
| Height | 208 mm |
| Impact frequency of the screw machine | 0 - 3550 IPM |
| Lighting | Yes |
| Maximum rotation speed of the impact driver | 2500 rpm |
| Maximum torque of the impact driver | 406 Nm |
| Motor type | Brushless |
| Number of batteries included | 2 pc(s) |
| Number of gears | 4 |
| Number of modes | 4 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Yellow |
| Warnings | Risk of electric shock - keep the unit away from water and moisture. Risk of fire - keep away from heat sources, sparks and open flames. The product contains a rechargeable battery - do not dispose of in the normal rubbish bin, allocate for special dispos |
| Weight | 1.1 kg |
| Width | 60 mm |
