







Einhell TE-CW 18Li 1/2" 2900 RPM 215 N m Black, Red 18 V
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: WLONONWCREITJ
- Βάρος(kg): 1.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.00cm x 20.00cm x 16.50cm
- EAN: 4006825616323
148,82€
Χωρίς ΦΠΑ: 120,02€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery voltage | 18 V |
| Built-in light | Yes |
| Depth | 161 mm |
| Drive size | 1/2" |
| Guarantee | G024M |
| Height | 200 mm |
| Idle speed (max) | 2900 RPM |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Red |
| Product type | Impact wrench |
| Reverse | Yes |
| Torque (max) | 215 N m |
| Vibration level | 4.027 m/s |
| Weight | 1.1 kg |
| Width | 84 mm |
