













DeWALT DCF922P2T-QW power wrench 1/2" 2500 RPM 610 N m Black, Yellow 415 W 18 V
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCRIRE7
- Βάρος(kg): 4.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 35.00cm x 44.00cm x 12.00cm
- EAN: 5035048743836
388,28€
Χωρίς ΦΠΑ: 313,13€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Battery capacity | 5 Ah |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Battery weight | 620 g |
| Built-in light | Yes |
| Compliance certificates | CE |
| Drive size | 1/2" |
| Guarantee | G024M |
| Idle impact rate (max) | 3550 IPM |
| Idle speed (max) | 2500 RPM |
| Input power | 415 W |
| Motor type | Brushless |
| Number of batteries included | 2 pc(s) |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Yellow |
| Product type | Impact wrench |
| Torque (max) | 610 N m |
| Weight | 1.1 kg |
| Width | 125 mm |
