































DeWALT DCF850NT 3250 RPM Black, Yellow
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCRBHBC
- Βάρος(kg): 2.65kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.00cm x 43.00cm x 35.00cm
- EAN: 5035048750124
223,57€
Χωρίς ΦΠΑ: 180,30€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Battery included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Built-in light | No |
| Chuck diameter | 1/4" |
| Depth | 101 mm |
| Guarantee | G024M |
| Handle shape | Pistol handle |
| Height | 200 mm |
| Idle speed (1st gear) | 1000 RPM |
| Idle speed (2nd gear) | 2800 RPM |
| Idle speed (3rd gear) | 3250 RPM |
| Idle speed (max) | 3250 RPM |
| Idle speed (min) | 1000 RPM |
| Impact rate (max) | 3800 IPM |
| Motor type | Brushless |
| Number of gears | 3 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Yellow Black |
| Product type | Impact driver |
| Reverse | No |
| Sound level uncertainty | 3 dB |
| Sound power level | 99 dB |
| Sound pressure level | 88 dB |
| Torque (max) | 205 N m |
| Vibration level uncertainty (screwdriving) | 1.7 m/s |
| Weight | 900 g |
