





Makita DLM460Z lawn mower Battery Black, Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: NAKMAKKOS0008
- Βάρος(kg): 30.95kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 56.00cm x 82.00cm x 46.00cm
- EAN: 088381866842
669,79€
Χωρίς ΦΠΑ: 540,16€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery pack | No |
| Carrying case | No |
| Charger | No |
| Cutting clearance adjustment | Yes |
| Cutting width | 46 cm |
| Depth | 1518 mm |
| Front wheels diameter | 18 cm |
| Grass catcher | Yes |
| Grass collecting volume | 60 L |
| Guarantee | F012M |
| Height | 1138 mm |
| Maximum cutting height | 7.5 cm |
| Maximum lawn area | 800 m |
| Minimum cutting height | 2 cm |
| Mulching function | Yes |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Blue |
| Rear wheels diameter | 20.5 cm |
| Rotational speed | 3300 RPM |
| Sound power level | 91 dB |
| Sound pressure level | 79 dB |
| Standard deviation | 3 dB |
| Vibration emission | 2.5 m/s |
| Width | 532 mm |
