







Einhell RASARRO Push lawn mower Battery Black, Red
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: NAKEINKOS0017
- Βάρος(kg): 20.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 87.00cm x 45.00cm x 43.00cm
- EAN: 4006825635867
513,78€
Χωρίς ΦΠΑ: 414,34€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 4 Ah |
| Battery low indication | Yes |
| Battery pack | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Charger | Yes |
| Cutting clearance adjustment | Yes |
| Cutting clearance adjustment type | Stepped |
| Cutting width | 38 cm |
| Depth | 860 mm |
| Edge cutting function | Yes |
| Ergonomic handle | Yes |
| Front wheels diameter | 15 cm |
| Grass catcher | Yes |
| Grass collecting volume | 45 L |
| Guarantee | F012M |
| Handle(s) features | Foldable |
| Height | 435 mm |
| Maximum cutting height | 7.5 cm |
| Maximum lawn area | 450 m |
| Minimum cutting height | 2.5 cm |
| Motor type | Brushless |
| Mulching function | Yes |
| Number of batteries included | 2 pc(s) |
| Number of height positions | 6 |
| Package depth | 435 mm |
| Package height | 860 mm |
| Package weight | 19.7 kg |
| Package width | 450 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Red |
| Rear wheels diameter | 22 cm |
| Rotational speed | 3400 RPM |
| Type | Push lawn mower |
| Weight | 15.5 kg |
| Width | 450 mm |
