











Einhell GC-EM 1032 Walk behind lawn mower AC Black, Red
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: WLONONWCRITWB
- Βάρος(kg): 10.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.00cm x 60.00cm x 39.00cm
- EAN: 4006825646498
134,88€
Χωρίς ΦΠΑ: 108,78€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Cutting width | 32 cm |
| Depth | 577 mm |
| Front wheels diameter | 14 cm |
| Grass catcher | Yes |
| Grass collecting volume | 30 L |
| Guarantee | G024M |
| Handle(s) features | Foldable |
| Height | 260 mm |
| Housing material | Plastic |
| Maximum cutting height | 6 cm |
| Maximum lawn area | 300 m |
| Minimum cutting height | 2 cm |
| Mulching function | No |
| Number of height positions | 3 |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Package weight | 10.6 kg |
| Power | 1000 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Black Red |
| Rear wheels diameter | 14 cm |
| Rotational speed | 3500 RPM |
| Type | Walk behind lawn mower |
| Weight | 9.2 kg |
| Width | 347 mm |
