











DUR193RF MAKITA
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: NAKMAKKOS0023
- Βάρος(kg): 5.24kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 120.00cm x 27.00cm x 13.00cm
- EAN: 088381760997
260,27€
Χωρίς ΦΠΑ: 209,89€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 3 Ah |
| Battery included | Yes |
| Battery pack | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Carrying case | No |
| Charger | Yes |
| Cordless | Yes |
| Guarantee | F012M |
| Handle type | Loop handle |
| Head type | Nylon line |
| Height | 358 mm |
| Idle speed (max) | 7800 RPM |
| Length | 1248 mm |
| Maximum cutter width | 260 mm |
| Maximum sound pressure level (1kHz) | 73,2 dB |
| Motor type | Brushed motor |
| Noise level | 1,5 dB |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Power source | Battery |
| Product colour | Blue |
| Sound power level guaranteed | 83 dB |
| Vein diameter | 1,65 mm |
| Warnings | Do not charge near flammable materials. Dispose of batteries in accordance with local regulations. |
| Weight | 2.6 kg |
| Width | 265 mm |
