











DeWALT DCMWSP156N-XJ lawn mower
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: NAKDEWKOS0004
- Βάρος(kg): 34.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.00cm x 60.70cm x 97.50cm
- EAN: 5035048809235
721,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 581,58€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Battery capacity indicator | Yes |
| Battery pack | No |
| Battery voltage | 18 V |
| Charger | No |
| Cutting width | 53 cm |
| Drive type | Rear wheel drive |
| Foldable | Yes |
| Grass catcher | Yes |
| Grass collecting volume | 67 l |
| Guarantee | F012M |
| Maximum cutting height | 10,2 cm |
| Maximum lawn area | 1340 m |
| Minimum cutting height | 2.5 cm |
| Motor type | Brushless |
| Number of batteries supported | 2 |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| On/off switch | Yes |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Yellow |
| Removable tray | Yes |
| Type | Walk behind lawn mower |
| Weight | 32 kg |
