
DeWALT DCM571N-XJ brush cutter/string trimmer 38 cm Battery Black, Yellow
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: NAKDEWKOS0002
- Βάρος(kg): 8.75kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 30.50cm x 20.50cm x 194.00cm
- EAN: 5035048657362
350,66€
Χωρίς ΦΠΑ: 282,79€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 3 Ah |
| Battery pack | No |
| Battery voltage | 54 V |
| Carrying case | No |
| Charger | No |
| Charging time | 1.16 h |
| Cordless | Yes |
| Cutting diameter (max) | 38 cm |
| Cutting width | 38 cm |
| Guarantee | F012M |
| Handle type | U-type handle |
| Head type | Nylon line |
| Line diameter | 2 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Yellow |
| Rotational speed | 6600 RPM |
| Sound power level | 94 dB |
| Sound pressure level | 74 dB |
| Type | Brush cutter |
| Vibration emission | 1.5 m/s |
| Weight | 4.6 kg |
