











Cordless Lawnmower with Drive 60V 51 cm Greenworks GD60LM51SP - 2514307
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: GREENWORKS
- Κωδικός: NAKGRWKOS0034
- Βάρος(kg): 34.95kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 43.00cm x 59.50cm x 95.00cm
- EAN: 6952909067063
676,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 545,65€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery pack | No |
| Battery voltage | 60 V |
| Charger | No |
| Cutting width | 51 cm |
| Drive | Yes |
| Ergonomic handle | Yes |
| Grass catcher | Yes |
| Grass collecting volume | 55 L |
| Guarantee | F024M |
| Handle(s) features | Foldable |
| Housing material | ABS Steel |
| Illumination LED | Yes |
| Maximum cutting height | 8 cm |
| Maximum lawn area | 1000 m |
| Minimum cutting height | 2.5 cm |
| Motor type | Brushless |
| Mulching function | Yes |
| Number of battery cells | 2 |
| Number of functions | 3 |
| Number of height positions | 7 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black |
| Type | Brush cutter |
| Weight | 29 kg |
