









Black & Decker STC1840EPC-QW 30 cm 18 W Battery Black, Orange
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: BLACK+DECKER
- Κωδικός: NAKBDEKOS0001
- Βάρος(kg): 4.45kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.50cm x 26.00cm x 104.50cm
- EAN: 5035048639870
137,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 110,92€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 4 Ah |
| Battery included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Charger | Yes |
| Charging time | 2 h |
| Cordless | Yes |
| Cutting diameter (max) | 30 cm |
| Guarantee | F012M |
| Head type | Nylon line |
| Line diameter | 1.6 mm |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Package weight | 2.25 kg |
| Power | 18 W |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Orange |
| Removable battery | Yes |
| Rotational speed | 7200 RPM |
| Secondary handle | Yes |
| Sound power level | 96 dB |
| Sound pressure level | 80 dB |
| Telescopic | Yes |
| Vibration emission | 2.5 m/s |
| Weight | 2.25 kg |
