



























Black & Decker BCMW3318L2 Push lawn mower Battery Black, Orange
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: BLACK+DECKER
- Κωδικός: WLONONWCRBW85
- Βάρος(kg): 15.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 68.00cm x 38.00cm x 36.00cm
- EAN: 5035048723241
306,37€
Χωρίς ΦΠΑ: 247,07€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable handle | Yes |
| Battery capacity | 2.5 Ah |
| Battery included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Charging time | 1.25 h |
| Cutting width | 33 cm |
| Easy storage | Yes |
| Easy to use | Yes |
| Grass catcher | Yes |
| Grass collecting volume | 35 L |
| Grass tank level indicator | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handle(s) features | Soft grip |
| Maximum cutting height | 6.5 cm |
| Maximum lawn area | 250 m |
| Minimum cutting height | 2.5 cm |
| Mulching function | Yes |
| Noise level | 86 dB |
| Number of height positions | 5 |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Orange |
| Sound pressure level | 74.5 dB |
| Type | Push lawn mower |
| Vibration emission | 2.5 m/s |
| Weight | 15 kg |
