









33 cm cordless mower Greenworks GD24LM33K4 - 2516107UB - charger + 4Ah battery kit
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: GREENWORKS
- Κωδικός: NAKGRWKOS0025
- Βάρος(kg): 13.07kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.00cm x 41.50cm x 66.00cm
- EAN: 6952909074207
289,39€
Χωρίς ΦΠΑ: 233,38€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 4 Ah |
| Battery pack | Yes |
| Battery voltage | 24 V |
| Charger | Yes |
| Cutting width | 33 cm |
| Ergonomic handle | Yes |
| Grass catcher | Yes |
| Grass collecting volume | 30 L |
| Guarantee | F024M |
| Handle(s) features | Foldable |
| Maximum cutting height | 6 cm |
| Minimum cutting height | 2 cm |
| Motor type | Brushless motor |
| Number of batteries supported | 1 |
| Number of height positions | 3 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black |
| Type | Brush cutter |
| Weight | 8.2 kg |
