























Einhell CE-CC 18 Li-Solo
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: WLONONWCREHR9
- Βάρος(kg): 1.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.00cm x 24.00cm x 22.00cm
- EAN: 4006825658309
93,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 75,45€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Air tank capacity | 0 L |
| Auto power off | Yes |
| Backlight display | Yes |
| Battery included | No |
| Built-in display | Yes |
| Built-in pressure gauge | Yes |
| Compatible products | Einhell PXC |
| Country of origin | China |
| Customs product code (TARIC) | 8414808000 |
| Depth | 222 mm |
| Guarantee | G024M |
| Handle(s) | Yes |
| Height | 233 mm |
| Hose included | Yes |
| Hose length | 0.6 m |
| Intake capacity | 12 l/min |
| Maximum airflow | 12 l/min |
| Maximum operating pressure | 11 bar |
| Minimum airflow | 8 l/min |
| Motor power | 0 W |
| On/off switch | Yes |
| Operating voltage | 18 V |
| Package depth | 202 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package weight | 890 g |
| Package width | 234 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Red |
| Pump motor speed (max) | 18000 RPM |
| Removable battery | Yes |
| Sound power level | 80.6 dB |
| Sound power level uncertainty | 3 dB |
| Sound pressure level | 69.6 dB |
| Suitable for | Universal |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Waste Electrical and Electronic Equipment (WEEE) compliance | Yes |
| Weight | 760 g |
| Width | 89 mm |
