





























Makita CG100D power adhesive/caulk gun 28 mm/sec
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRITN1
- Βάρος(kg): 7.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 15.00cm x 57.00cm
- EAN: 0088381850193
316,58€
Χωρίς ΦΠΑ: 255,30€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | No |
| Battery voltage | 12 V |
| Built-in light | Yes |
| Compatible cartridge size | 35 cm |
| Compatible loading | Cartridge |
| Depth | 404 mm |
| Discharge pressure | 5000 N |
| Feed rate (max) | 28 mm/sec |
| Guarantee | G024M |
| Height | 267 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black |
| Sound level uncertainty | 3 dB |
| Vibration level | 2.5 m/s |
| Vibration level uncertainty | 1.5 m/s |
| Weight | 1.7 kg |
| Weight (including battery) | 2.6 kg |
| Width | 108 mm |
