



DeWALT DCE571N caulking gun Pneumatic caulking gun
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCREHCC
- Βάρος(kg): 2.84kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.00cm x 53.00cm x 30.00cm
- EAN: 5035048642092
373,44€
Χωρίς ΦΠΑ: 301,17€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 475 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 305 mm |
| Pressing pressure | 295 kg |
| Product colour | Yellow |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Pneumatic caulking gun |
| Volume | 400 ml |
