















Einhell GE-CL 18 Li E - Solo 210 km/h
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: WLONONWCRFPPA
- Βάρος(kg): 1.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.00cm x 50.00cm x 18.00cm
- EAN: 4006825610246
74,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 59,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Airspeed | 210 km/h |
| Depth | 490 mm |
| Guarantee | G024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard GHS07: Harmful |
| Height | 182 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Red |
| Soft grip | Yes |
| Warnings | Dispose of used batteries in accordance with local regulations for the disposal of electronic devices. Do not leave the device in the reach of children. Always wear appropriate personal protective equipment such as safety goggles and gloves before startin |
| Weight | 1.33 kg |
| Width | 155 mm |
| Working technology | Electric |
| Working type | Blowing / Sucking |
