



DeWALT DCV586MN-XJ dust extractor Black, Yellow 15 L
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCRAIK8
- Βάρος(kg): 9.44kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 33.50cm x 56.00cm x 34.00cm
- EAN: 5035048691779
551,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 444,48€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery voltage | 54 V |
| Capacity | 15 L |
| Cleaning type | Dry&wet |
| Guarantee | G024M |
| Hose diameter | 3.5 cm |
| Hose length | 2.5 m |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Yellow |
