











DeWALT DCMBL777X1-QW 54 V axial leaf blower
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: NAKDEWODK0011
- Βάρος(kg): 6.97kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.50cm x 26.00cm x 60.50cm
- EAN: 5035048809211
523,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 421,87€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Air velocity | 258 km/h |
| Airflow | 21,5 m /min |
| Battery capacity | 9 Ah |
| Battery pack | Yes |
| Carrying case | No |
| Charger | Yes |
| Engine type | Brushless motor |
| Guarantee | F012M |
| Noise level (max) | 93 dB |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Number of jets | 2 |
| Number of swing speeds | 3 |
| Operating time (max) | 17 min |
| Power | 54 W |
| Power management | accumulator |
| Product colour | Black Yellow |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Shoulder strap | Yes |
| Silent operation | Yes |
| Suitable for right- and left-handed users | Yes |
| Type | Handheld blower |
| Weight | 3.2 kg |
