



















Einhell TC-MG 18 Li-Solo Black, Red 10000 OPM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: WLONONWCREHLR
- Βάρος(kg): 1.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.00cm x 17.00cm x 7.50cm
- EAN: 4006825628593
93,83€
Χωρίς ΦΠΑ: 75,67€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Auxiliary handle | No |
| Battery included | No |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Built-in light | No |
| Carrying case | No |
| Charger | No |
| Commodity code | 8467 29 20 |
| Country of origin | China |
| Depth | 259 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 167 mm |
| Idle oscillation rate (max) | 10000 OPM |
| Manual | Yes |
| Motor type | Brushed |
| Multi-tool applications | Grinding Sanding |
| Multi-tool head included | Yes |
| Number of accessories included | 22 pc(s) |
| Number of batteries included | 0 pc(s) |
| Number of plunge-cutting saw blades | 1 |
| Oscillation angle | 3.2 |
| Package depth | 259 mm |
| Package height | 167 mm |
| Package weight | 880 g |
| Package width | 77 mm |
| Plunge-cutting saw blade included | Yes |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Red |
| Sanding plate included | Yes |
| Sandpaper included | Yes |
| Segmented blade | No |
| Shipping (inner) cases per master (outer) case | 0 pc(s) |
| Soft grip | Yes |
| Tool-free accessory change | No |
| Tool-free blade change | No |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 880 g |
| Width | 77 mm |
