





































Makita DHP484 2000 RPM Black, Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCREG50
- Βάρος(kg): 5.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.00cm x 29.00cm x 16.00cm
- EAN: 0088381826143
400,32€
Χωρίς ΦΠΑ: 322,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Battery weight | 700 g |
| Built-in light | Yes |
| Chuck diameter | 1/2" |
| Depth | 182 mm |
| Drilling | Yes |
| Drilling diameter in brickwork (max) | 1.3 cm |
| Drilling diameter in steel (max) | 1.3 cm |
| Drilling diameter in wood (max) | 3.8 cm |
| Guarantee | G024M |
| Handle shape | Pistol handle |
| Hanger type | Hanger hole |
| Height | 261 mm |
| Idle speed (max) | 2000 RPM |
| Idle speed (min) | 500 RPM |
| Maximum torque (hard applications) | 54 N m |
| Maximum torque (soft applications) | 30 N m |
| Motor type | Brushless |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Blue |
| Product type | Power screwdriver |
| Soft grip | Yes |
| Sound level uncertainty | 3 dB |
| Sound power level | 99 dB |
| Sound pressure level | 88 dB |
| Weight | 1.2 kg |
| Width | 79 mm |
