





































Makita DDF489RTJ power screwdriver/impact driver 1800 RPM Black, Blue, Steel
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRFKD2
- Βάρος(kg): 5.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.00cm x 16.00cm x 29.00cm
- EAN: 0088381775755
463,40€
Χωρίς ΦΠΑ: 373,71€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Adjustable torque | Yes |
| Battery charger included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Built-in light | Yes |
| Chuck capacity (max) | 1.3 cm |
| Chuck capacity (min) | 1.5 mm |
| Chuck diameter | 1/2" |
| Depth | 174 mm |
| Drilling diameter in steel (max) | 1.3 cm |
| Drilling diameter in wood (max) | 3.8 cm |
| Guarantee | G024M |
| Handle shape | Pistol handle |
| Height | 261 mm |
| Idle speed (max) | 1800 RPM |
| Idle speed (min) | 550 RPM |
| Motor type | Brushless |
| Power protection features | Deep discharge |
| Power source | Battery |
| Product colour | Blue Steel Black |
| Product type | Power screwdriver |
| Reverse | Yes |
| Sound level uncertainty | 3 dB |
| Sound pressure level | 77 dB |
| Torque (max) | 73 N m |
| Torque (min) | 40 N m |
| Torque settings | 21 |
| Vibration level uncertainty (concrete drilling) | 1.5 m/s |
| Weight | 1.8 kg |
| Width | 81 mm |
