

























DRILL/DRIVER DEWALT DCD800P2T-QW 18V 2X5,0AH BL TSTAK
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: NAKDEWWKR0013
- Βάρος(kg): 4.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.00cm x 45.00cm x 36.00cm
- EAN: 5035048749968
359,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 290,09€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable torque | Yes |
| Battery capacity | 5 Ah |
| Battery pack | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Carrying case | Yes |
| Charger | Yes |
| Chuck diameter | 13 mm |
| Depth | 162 mm |
| Drill diameter in steel (max) | 1,3 cm |
| Drilling diameter in wood (max) | 5.5 cm |
| Grip type | Self-clamping |
| Guarantee | F024M |
| Hammer drilling | No |
| Height | 209 mm |
| Idle speed (1st gear) | 650 RPM |
| Idle speed (2nd gear) | 2000 RPM |
| Lighting | Yes |
| Maximum torque (soft applications) | 27 N m |
| Motor type | Brushless |
| Number of batteries included | 2 pc(s) |
| Number of gears | 2 |
| Number of modes | 2 |
| Number of settings | 15 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Yellow |
| Torque (max) | 90 N m |
| Weight | 1.28 kg |
| Width | 64 mm |
