













DeWALT DCF601N-XJ power screwdriver/impact driver 1100 RPM Black, Yellow
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCREFCS
- Βάρος(kg): 0.97kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.80cm x 23.00cm x 14.00cm
- EAN: 5035048731802
144,15€
Χωρίς ΦΠΑ: 116,25€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery voltage | 12 V |
| Guarantee | G024M |
| Handle shape | Pistol handle |
| Height | 184 mm |
| Idle speed (max) | 1100 RPM |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Yellow |
| Product type | Power screwdriver |
| Torque (max) | 8 N m |
| Weight | 680 g |
