





















DeWALT DCD800E2T-QW drill 2000 RPM 1.28 kg Black, Yellow
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCR0372
- Βάρος(kg): 4.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 13.00cm x 35.00cm
- EAN: 5035048788219
343,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 277,19€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Adjustable torque | Yes |
| Battery capacity | 1.7 Ah |
| Battery charger included | Yes |
| Battery included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Built-in light | Yes |
| Chuck capacity (max) | 1.3 cm |
| Drilling | Yes |
| Drilling diameter in wood (max) | 5.5 cm |
| Guarantee | G024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard GHS02: Flammable GHS07: Harmful |
| Idle speed (max) | 2000 RPM |
| Input power | 850 W |
| Motor type | Brushless |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Yellow |
| Product design | Pistol grip drill |
| Torque (max) | 90 N m |
| Warnings | Do not dispose of used batteries in the regular rubbish bin. Keep out of the reach of children. Avoid battery contact with water and moisture. |
| Weight | 1.28 kg |
