











DeWALT DCD709N-XJ drill 1650 RPM Keyless 1.2 kg Black, Yellow
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: NAKDEWWKR0018
- Βάρος(kg): 1.43kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.00cm x 23.50cm x 18.50cm
- EAN: 5035048737552
108,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 87,23€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Adjustable torque | Yes |
| Battery pack | No |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Built-in light | Yes |
| Carrying case | No |
| Charger | No |
| Chuck capacity (max) | 1.3 cm |
| Chuck capacity (min) | 1.5 mm |
| Chuck type | Keyless |
| Depth | 173 mm |
| Drilling | Yes |
| Drilling diameter in steel (max) | 1.3 cm |
| Drilling diameter in wood (max) | 3 cm |
| Guarantee | F012M |
| Hammer drilling | Yes |
| Idle speed (max) | 1650 RPM |
| Impact rate (high speed) | 28058 bpm |
| Motor type | Brushless |
| Number of gears | 2 |
| Output power | 340 W |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Yellow |
| Product design | Pistol grip drill |
| Screwdriving | Yes |
| Torque (max) | 65 N m |
| Weight | 1.2 kg |
