



DeWALT DCD701N-XJ power screwdriver/impact driver Black, Yellow
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCRCHKL
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.00cm x 8.00cm x 16.00cm
- EAN: 5035048713075
135,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 109,67€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| ASIN | B07YPW7DZR |
| Battery voltage | 12 V |
| Depth | 165 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 75 mm |
| Product colour | Black Yellow |
| Product type | Power screwdriver |
| Weight | 870 g |
| Width | 230 mm |
