





































DeWALT DCD1007H2T-QW drill 2250 RPM 1.85 kg Black, Yellow
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCRNNWC
- Βάρος(kg): 3.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.00cm x 18.00cm x 37.00cm
- EAN: 5035048806821
580,75€
Χωρίς ΦΠΑ: 468,34€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Adjustable torque | Yes |
| Auxiliary handle | Yes |
| Battery capacity | 5 Ah |
| Battery charger included | Yes |
| Battery included | Yes |
| Battery voltage | 18 V |
| Belt hook included | Yes |
| Built-in light | Yes |
| Chuck capacity (max) | 1.3 cm |
| Chuck capacity (min) | 1.5 mm |
| Drilling | Yes |
| Drilling diameter in steel (max) | 2.54 cm |
| Drilling diameter in wood (max) | 6.6 cm |
| Forward/reverse indicator | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Hammer drilling | Yes |
| Hangable | Yes |
| Idle speed (1st gear) | 500 RPM |
| Idle speed (2nd gear) | 1300 RPM |
| Idle speed (3rd gear) | 2250 RPM |
| Idle speed (max) | 2250 RPM |
| Idle speed (min) | 500 RPM |
| Impact rate (high speed) | 38250 bpm |
| Impact rate (low speed) | 8500 bpm |
| Input power | 1530 W |
| Motor type | Brushless |
| Number of batteries included | 2 pc(s) |
| Number of gears | 3 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Yellow |
| Product design | Pistol grip drill |
| Removable battery | Yes |
| Reverse | Yes |
| Spindle lock | Yes |
| Torque (max) | 169 N m |
| Warranty period | 1 year(s) |
| Weight | 1.85 kg |
| Width | 193 mm |
