















Black & Decker BL186N 1650 RPM Keyless Black, Orange
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: BLACK+DECKER
- Κωδικός: WLONONWCR0345
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 7.00cm x 21.00cm
- EAN: 5035048650899
101,41€
Χωρίς ΦΠΑ: 81,78€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Battery capacity | 1.5 Ah |
| Battery charger included | No |
| Battery included | No |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Chuck type | Keyless |
| Drilling | Yes |
| Drilling diameter in steel (max) | 1.3 cm |
| Drilling diameter in wood (max) | 3.5 cm |
| Guarantee | G024M |
| Hammer drilling | No |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard GHS06: Toxic GHS02: Flammable |
| Idle speed (max) | 1650 RPM |
| Number of gears | 2 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Orange |
| Product design | Pistol grip drill |
| Screwdriving | No |
| Soft grip | Yes |
| Sound power level | 67 dB |
| Sound pressure level | 78 dB |
| Torque (max) | 52 N m |
| Torque settings | 24 |
| Vibration emission | 1.7 m/s |
