



















Makita ST113DZ nailer/staple guns Staple gun Battery
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRITKW
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.00cm x 9.00cm x 18.00cm
- EAN: 0088381832076
255,57€
Χωρίς ΦΠΑ: 206,11€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Built-in light | Yes |
| Depth | 211 mm |
| Guarantee | G024M |
| Hangable | Yes |
| Height | 159 mm |
| Housing material | Plastic |
| Magazine capacity | 150 |
| Manual | Yes |
| Power source | Battery |
| Product colour | Green |
| Product type | Staple gun |
| Soft grip | Yes |
| Sound level uncertainty | 3 dB |
| Sound pressure level | 75 dB |
| Staple length (max) | 1 cm |
| Staple length (min) | 7 mm |
| Staple thickness (max) | 0.7 mm |
| Staple thickness (min) | 0.5 mm |
| Staple width (max) | 1 cm |
| Vibration level | 2.5 m/s |
| Vibration level uncertainty | 1.5 m/s |
| Weight | 1.5 kg |
| Width | 66 mm |
