



Makita PT354DZ nailer/staple guns Nailer/staple gun Battery
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRFJP8
- Βάρος(kg): 2.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.00cm x 24.00cm x 29.00cm
- EAN: 0088381839143
319,11€
Χωρίς ΦΠΑ: 257,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 12 V |
| Built-in light | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Magazine capacity | 100 |
| Nail gauge | 23 |
| Nail length (max) | 3.5 cm |
| Nail length (min) | 1 cm |
| Nail thickness (max) | 0.6 mm |
| Nail thickness (min) | 0.6 mm |
| Power source | Battery |
| Product type | Nailer/staple gun |
| Soft grip | Yes |
| Sound pressure level | 76 dB |
| Tool-free depth adjustment | Yes |
| Vibration level | 2.5 m/s |
| Vibration level uncertainty | 1.5 m/s |
