









Makita DRV150ZJ power rivet tool Black, Green 2.4,4.8 mm 10 kN
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRFJMI
- Βάρος(kg): 3.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.00cm x 21.00cm x 29.00cm
- EAN: 0088381876452
844,44€
Χωρίς ΦΠΑ: 681,00€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Built-in light | Yes |
| Depth | 313 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 287 mm |
| Manual | Yes |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Green |
| Pulling force | 10 kN |
| Removable battery | Yes |
| Rivet sizes supported | 2.4,4.8 mm |
| Stroke length | 2.5 cm |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Weight | 2.2 kg |
| Width | 80 mm |
