











MAKITA DGD800Z cordless straight grinder 18V
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: NAKMAKSKA0004
- Βάρος(kg): 1.72kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.00cm x 38.30cm x 8.50cm
- EAN: 088381670388
145,13€
Χωρίς ΦΠΑ: 117,04€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Anti-slip grip | Yes |
| Battery pack | No |
| Battery type | Li-Ion |
| Battery voltage | 18 V |
| Carrying case | No |
| Charger | No |
| Collet diameter (max) | 8 mm |
| Depth | 402 mm |
| Guarantee | G012M |
| Idle speed (max) | 26000 RPM |
| Indication light | Yes |
| Maximum diameter of grinding tool | 3.8 cm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Blue |
| Soft start | Yes |
| Weight | 2.2 kg |
