








Νέο Προϊόν









DeWALT DCG418X2-QW angle grinder 12.5 cm 9000 RPM 2.18 kg
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCRBK80
- Βάρος(kg): 8.65kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 33.00cm x 44.00cm x 17.00cm
- EAN: 5035048734438
758,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 612,09€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 9 Ah |
| Depth | 400 mm |
| Grinding disc diameter | 12.5 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 125 mm |
| Idle speed (max) | 9000 RPM |
| Number of handle positions | 1 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Yellow |
| Sound level uncertainty | 3 dB |
| Sound power level | 95 dB |
| Sound pressure level | 84 dB |
| Vibration level (grinding) | 6.1 m/s |
| Vibration level uncertainty (grinding) | 1.5 m/s |
| Weight | 2.18 kg |
