















Einhell TP-RO 18 Set Li BL Black, Red, Silver 30000 RPM
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: NAKEINFRE0002
- Βάρος(kg): 4.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.00cm x 32.00cm x 21.00cm
- EAN: 4006825662818
207,52€
Χωρίς ΦΠΑ: 167,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Battery charger included | No |
| Battery included | No |
| Battery voltage | 18 V |
| Built-in light | Yes |
| Collet capacity | 8 (5/16") 6 |
| Dust extraction port | Yes |
| Dust extraction port diameter (max) | 3.5 cm |
| Guarantee | F012M |
| Idle speed (max) | 30000 RPM |
| Motor type | Brushless |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Silver Red |
| Storage bag | Yes |
| Weight | 1.34 kg |
