



Makita DDF451Z drill 1700 RPM Black, Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRBJNS
- Βάρος(kg): 2.21kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.90cm x 26.40cm x 10.70cm
- EAN: 0088381656597
226,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 182,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Adjustable torque | Yes |
| Battery voltage | 18 V |
| Built-in light | Yes |
| Chuck capacity (max) | 1.3 cm |
| Chuck capacity (min) | 1.5 mm |
| Depth | 238 mm |
| Drilling | Yes |
| Drilling diameter in steel (max) | 1.3 cm |
| Drilling diameter in wood (max) | 6.5 cm |
| Guarantee | F012M |
| Height | 257 mm |
| Idle speed (max) | 1700 RPM |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Blue |
| Product design | Pistol grip drill |
| Reverse | Yes |
| Soft grip | Yes |
| Torque (max) | 80 N m |
| Torque (min) | 40 N m |
| Torque settings | 16 |
| Width | 78 mm |
