





Makita DDA351Z drill Keyless 1.7 kg Black, Green
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCROJYL
- Βάρος(kg): 2.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.00cm x 9.00cm x 26.00cm
- EAN: 0088381668057
220,85€
Χωρίς ΦΠΑ: 178,10€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery included | No |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Built-in light | Yes |
| Chuck capacity (max) | 1 cm |
| Chuck capacity (min) | 1.5 mm |
| Chuck type | Keyless |
| Depth | 326 mm |
| Drilling | Yes |
| Drilling diameter in steel (max) | 1 cm |
| Drilling diameter in wood (max) | 2.5 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 115 mm |
| Idle speed (1st gear) | 1800 RPM |
| Power source | Battery |
| Product colour | Green Black |
| Product design | Right-angle drill |
| Screwdriving | Yes |
| Weight | 1.7 kg |
| Width | 79 mm |
