



Einhell TP-CD 18/80 Li BL-Solo Keyless 1.41 kg Black, Red
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: NAKEINWWK0041
- Βάρος(kg): 1.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.00cm x 25.50cm x 21.00cm
- EAN: 4006825672176
113,82€
Χωρίς ΦΠΑ: 91,79€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Adjustable torque | Yes |
| Battery charger included | No |
| Battery included | No |
| Battery level indicator | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Carrying case | No |
| Chuck capacity (max) | 1.3 cm |
| Chuck capacity (min) | 2 mm |
| Chuck type | Keyless |
| Drilling | Yes |
| Guarantee | F012M |
| Hammer drilling | No |
| Maximum torque (hard applications) | 80 N m |
| Motor type | Brushless |
| Number of gears | 2 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Red |
| Product design | Pistol grip drill |
| Screwdriving | Yes |
| Soft grip | Yes |
| Torque settings | 20 |
| Weight | 1.41 kg |
