













Einhell TP-CD 18/60 Li BL - Solo 2000 RPM 1.3 kg Black, Grey, Red
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: NAKEINWWK0040
- Βάρος(kg): 1.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.00cm x 22.00cm x 21.20cm
- EAN: 4006825659955
100,93€
Χωρίς ΦΠΑ: 81,39€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery charger included | No |
| Battery included | No |
| Battery voltage | 18 V |
| Built-in light | Yes |
| Carrying case | No |
| Chuck capacity (max) | 1.3 cm |
| Drilling | Yes |
| Guarantee | F012M |
| Idle speed (1st gear) | 500 RPM |
| Idle speed (2nd gear) | 2000 RPM |
| Idle speed (max) | 2000 RPM |
| Maximum torque (hard applications) | 60 N m |
| Motor type | Brushless |
| Number of gears | 2 |
| Package depth | 78 mm |
| Package height | 212 mm |
| Package weight | 1.54 kg |
| Package width | 219 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Red Grey Black |
| Product design | Pistol grip drill |
| Removable battery | Yes |
| Soft grip | Yes |
| Torque settings | 22 |
| Weight | 1.3 kg |
