







EINHELL DRILL/DRIVER TE-CD 18/40 Li +64 2x2Ah | Einhell
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: WLONONWCREHEB
- Βάρος(kg): 5.68kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.60cm x 37.90cm x 31.50cm
- EAN: 4006825658743
184,86€
Χωρίς ΦΠΑ: 149,08€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable torque | Yes |
| Battery capacity | 2 Ah |
| Battery charger included | Yes |
| Battery included | Yes |
| Battery level indicator | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Belt hook included | Yes |
| Built-in light | Yes |
| Carrying case | Yes |
| Chuck capacity (max) | 1.3 cm |
| Chuck capacity (min) | 2 mm |
| Chuck type | Keyless |
| Drilling | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Hammer drilling | No |
| Idle speed (max) | 24000 RPM |
| Idle speed (min) | 6400 RPM |
| Motor type | Brushed |
| Number of batteries included | 2 pc(s) |
| Number of drill bits | 64 pc(s) |
| Number of gears | 2 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Red Black |
| Product design | Pistol grip drill |
| Screwdriving | Yes |
| Soft grip | Yes |
| Torque (max) | 40 N m |
| Torque settings | 21 |
| Weight | 1.46 kg |
