



DeWALT DWE4257-QS angle grinder 12.5 cm 10000 RPM 1500 W 2.6 kg
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCRCZOU
- Βάρος(kg): 3.63kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.00cm x 36.00cm x 31.00cm
- EAN: 5054905249274
185,07€
Χωρίς ΦΠΑ: 149,25€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Grinding disc diameter | 12.5 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 95 mm |
| Idle speed (max) | 10000 RPM |
| Input power | 1500 W |
| Length | 315 mm |
| Power source | AC |
| Product colour | Black Yellow |
| Sound power level | 103 dB |
| Sound pressure level | 92 dB |
| Spindle thread | M14 |
| Weight | 2.6 kg |
